اخرین امار از تلفات طوفان سندی در امریکا

براساس جدیدترین آمار
شمار قربانیان طوفان سندی در آمریکا به 109 نفر رسید
 

خبرگزاری فارس: جدیدترین آمار از کشته شدن 109 نفر در جریان طوفان

سندی در آمریکا حکایت دارد و مسئولان از احتمال افزایش تلفات خبر می‌دهند.

 

خبرگزاری فارس: شمار قربانیان طوفان سندی در آمریکا به 109 نفر رسید

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، آمار قربانیان طوفان سندی با تایید مرگ چهار نفر دیگر در ایالت پنسلوانیا و دو نفر در شهر نیویورک به 109 نفر افزایش یافت و مایکل بلومبرگ فرماندار نیویورک درباره احتمال افزایش مجدد آمار هشدار داد.

 

شمار تلفات قربانیان در شهر نیویورک به 41 نفر رسید که نیمی از آنها در جزیره استاتن جان خود را از دست دادند و بلومبرگ گفت که در بین قربانیان دو برادر وجود دارد که طوفان آنها را از آغوش مادرشان ربوده است.

بلومبگر درباره احتمال افزایش آمار قربانیان با ادامه عملیات جستجو و امداد رسانی هشدار داد.

 

ایالت نیوجرسی بعد از شهر نیویورک دومین زیان دیده بوده است به گونه ای 22 نفر در آن جان خود را از دست داده اند و در رتبه های بعدی نیز پنسلوانیا با 12 کشته، مریلند با 11 کشته، باقی مناطق ایالت نیویورک هشت کشته ، ویرجینیای غربی شش کشته، کنتیکت چهار کشته، ویرجینیا شش کشته و کارولینای شمالی 2 کشته و پورتوریکو یک کشته قرار دارد.

برپایه این گزارش، 69 نفر نیز در حوزه کارائیب از جمله 54 نفر هائیتی و 11 نفر در کوبا جان خود را براثر طوفان از دست داده اند.

مسئولان نیویورک‌ زیان های طوفان در این ایالت را بیش از 18 میلیارد دلار برآورد کرده اند درحالی که ارزیابی ها از همه منطقه از خسارت 50 میلیارد دلاری حکایت دارد.

/ 0 نظر / 22 بازدید